Fil:BSicon nKBSTeq.svg
Storleken för denna PNG-förhandsvisning av denna SVG-fil: 500 × 500 pixlar. Andra upplösningar: 240 × 240 pixlar | 480 × 480 pixlar | 768 × 768 pixlar | 1 024 × 1 024 pixlar | 2 048 × 2 048 pixlar.
Originalfil (SVG-fil, standardstorlek: 500 × 500 pixlar, filstorlek: 200 byte)
Filhistorik
Klicka på ett datum/klockslag för att se filen som den såg ut då.
Datum/Tid | Miniatyrbild | Dimensioner | Användare | Kommentar | |
---|---|---|---|---|---|
nuvarande | 12 juli 2018 kl. 16.50 | 500 × 500 (200 byte) | Sarang | simpler // Editing SVG source code using User:Rillke/SVGedit.js; upload handled by User:Rillke/MwJSBot.js | |
5 oktober 2011 kl. 08.49 | 500 × 500 (226 byte) | Sarang | =={{int:filedesc}}== {{Information |description={{en|1=BSicon}} |date=2011-10-05 |source={{Own}} |author={{Ut|Sarang}} |permission=ineligible |other_versions=*{{F|BSicon exKBSTa-C.svg||20}} {{F|BSicon KBSTa-C.svg||20}} *{{F|BSicon exKBSTe-C.svg||20 |
Filanvändning
Följande 2 sidor använder den här filen:
Global filanvändning
Följande andra wikier använder denna fil:
- Användande på de.wikipedia.org
- Användande på en.wikipedia.org
- South West Main Line
- Melba Line
- Barton line
- Liverpool–Wigan line
- Western Line, Tasmania
- Template:South West Main Line
- Template:Liverpool to Wigan Line
- Template:Barton Line
- Template:Emu Bay Railway Line
- Kowon Tangwang Line
- User talk:YLSS
- Template:Western Line, Tasmania
- Chiktong Tangwang Line
- User:Nempnet/sandbox/routediagram
- Ingolstadt–Neuoffingen railway
- Shira railway station
- Template:Achinsk I - Tigey
- User:Anotherdelta/sandbox
- CN Joliet Subdivision
- Template:Joliet Subdivision
- Användande på fr.wikipedia.org
- Ligne Bière – Apples – Morges
- Ligne de Cannes-la-Bocca à Grasse
- Ligne de Barisey-la-Côte à Frenelle-la-Grande - Puzieux
- Wikipédia:Modèles/BS
- Ligne 11 - Vaudreuil–Hudson
- Ligne de Longueville à Esternay
- Ligne de Miramas à l'Estaque
- Ligne de Dijon-Ville à Is-sur-Tille
- Ligne de Villefranche-sur-Cher à Blois
- Ligne d'Amiens à Laon
- Ligne 163 (Infrabel)
- Ligne de Busigny à Somain
- Ligne 34 (Infrabel)
- Ligne de Ploërmel à La Brohinière
- LGV Haramain
- Ligne de Chartres à Dreux
- Ligne de Røros
- Ligne de Meråker
- Ligne de Motteville à Saint-Valery-en-Caux
- Ligne de Tessonnières à Albi
- Ligne de Riom à Châtelguyon
- Ligne de Sévérac-le-Château à Rodez
- Ligne de Lutterbach à Kruth
- Ligne de Marmande à Mont-de-Marsan
- Ligne de Penne-d'Agenais à Tonneins
- Ligne de Coudekerque-Branche aux Fontinettes
- Schéma de la ligne de Paris-Austerlitz à Bordeaux-Saint-Jean
- Ligne de Saint-Julien (Troyes) à Gray
- Ligne de Bricon à Châtillon-sur-Seine
Visa mer globalt användande av denna fil.