Fil:BSicon xvSKRZ-Au.svg
Utseende
Storleken för denna PNG-förhandsvisning av denna SVG-fil: 500 × 500 pixlar. Andra upplösningar: 240 × 240 pixlar | 480 × 480 pixlar | 768 × 768 pixlar | 1 024 × 1 024 pixlar | 2 048 × 2 048 pixlar.
Originalfil (SVG-fil, standardstorlek: 500 × 500 pixlar, filstorlek: 493 byte)
Filhistorik
Klicka på ett datum/klockslag för att se filen som den såg ut då.
Datum/Tid | Miniatyrbild | Dimensioner | Användare | Kommentar | |
---|---|---|---|---|---|
nuvarande | 4 mars 2017 kl. 18.08 | 500 × 500 (493 byte) | Jc86035 | removed background | |
4 januari 2010 kl. 22.51 | 500 × 500 (806 byte) | Vunz | improved overpass | ||
4 januari 2010 kl. 21.09 | 500 × 500 (806 byte) | Vunz | improved code, smaller file, 125-375 grid Category:Icons for railway descriptions/parallel railways/bridge | ||
28 augusti 2008 kl. 10.58 | 500 × 500 (8 kbyte) | Babskwal | {{Information |Description={{en|1=BS-type template}} |Source=Own work by uploader |Author=Babskwal |Date=28/08/2008 |Permission= |other_versions= }} <!--{{ImageUpload|full}}--> [[Category:Icons for railway descriptions/parallel railways |
Filanvändning
Följande sida använder den här filen:
Global filanvändning
Följande andra wikier använder denna fil:
- Användande på el.wikipedia.org
- Användande på en.wikipedia.org
- Användande på fr.wikipedia.org
- Wikipédia:Modèles/BS
- Modèle:LCF xdPONT-AUT
- Ligne de Saint-Florentin - Vergigny à Monéteau - Gurgy
- Ligne du Pirée à Patras
- Ligne de Corinthe à Kalamata
- Wikipédia:Modèles/BS/Catalogue des icônes francophones
- Schéma de la ligne de Coni à Vintimille
- Schéma de la ligne de Mohon à Thionville
- Schéma de la ligne de L'Estaque à Marseille-Joliette
- Schéma de la ligne de Laroche-Migennes à Cosne
- Schéma de la ligne Lille - Thionville
- Användande på hr.wikipedia.org
- Användande på it.wikipedia.org
- Användande på ja.wikipedia.org
- Användande på nl.wikipedia.org
- Spoorlijn 61
- Spoorlijn Bochum - aansluiting Nordstern
- Spoorlijn Siegen-Weidenau - Betzdorf
- Spoorlijn Mohon - Thionville
- Spoorlijn Mülheim-Speldorf - Niederlahnstein
- Spoorlijn Koblenz - Perl
- Spoorlijn Holstebro - Vejle
- Spoorlijn Langå - Bramming
- Spoorlijn Bochum Präsident - Bochum-Riemke
- Spoorlijn Noisy-le-Sec - Strasbourg-Ville
- Spoorlijn Coudekerque-Branche - Les Fontinettes
- Lus van Dunkerque
- Spoorlijn Paris-Saint-Lazare - Le Havre
- Spoorlijn Serquigny - Oissel
- Spoorlijn Dreux - Saint-Aubin-du-Vieil-Évreux
- Spoorlijn Saint-Lô - Guilberville
- Spoorlijn Lison - Lamballe
- Spoorlijn Pont-de-Braye - Blois
- Användande på no.wikipedia.org
- Användande på roa-tara.wikipedia.org
- Användande på ru.wikipedia.org
- Användande på zh.wikipedia.org